Artykuły
0

Totalna biologia – czym jest?

Uzdrawianie Przez Świadomość to nazwa interdyscyplinarnej metody, na którą składa się bardzo wiele metod pracy z obszaru terapii naturalnych, z których główne to:

1) Germańska Nowa Medycyna (GNM)

2) Biologia Totalna (BT)

3) Recall Healing (RH)

4) Biopsychoanaliza

5) Biologika

6) Tradycyjna Medycyna Chińska

7) Hidden Mind

 

Jej celem jest pomoc w uświadomieniu sobie przez klienta przyczyny własnej choroby bądź dręczącego problemu życiowego, co po pierwsze przynosi znaczną ulgę, która przychodzi wraz ze zrozumieniem swojej sytuacji, a po drugie pozwala na uwolnienie porcji emocji zachowanej w ciele podczas negatywnych doświadczeń życiowych, a które to emocje przestały już być istotne dla przeżycia w chwili obecnej.

Jak wynika z ostatnich badań naukowych, wszystkie emocje, które powstają w naszym organizmie, wywołują szereg reakcji biochemicznych, wskutek czego tworzy się wiele związków chemicznych, kursujących w naszym krwiobiegu a następnie kumulowanych gdzieś głęboko w tkankach i w ten sposób przechowywanych czasem przez wiele lat. Świadoma praca w celu namierzenia praprzyczyny obecnego konfliktu sprawia więc dodatkowo, że uwalniają się nie tylko wyłącznie same emocje ale i również owe substancje chemiczne (często toksyczne) i organizm zyskuje szansę na ich ostateczne pozbycie się z ciała. W ten sposób, pracując nad psychicznym rozwiązaniem przyczyny choroby, uwalniają się także emocje, a także oczyszcza pamięć komórkowa i detoksykuje ciało.

 

Technicznie rzecz biorąc, metoda Uzdrawiania Przez Świadomość polega na zadawaniu wnikliwych pytań, stawianych pod kątem zgłaszanej przez klienta choroby lub problemu. Pytania te mają za zadanie poruszyć podświadomość chorego, aby ten mógł zrozumieć zależność swojej choroby bądź problemu od przeżytych w przeszłości trudnych doświadczeń czy niesionych historii rodowych. Moment uchwycenia zależności przyczynowo-skutkowej daje uświadomienie powodu oraz celu choroby, a jednocześnie pozwala na uwolnienie nagromadzonych wcześniej emocji związanych z przebytą traumą, co w konsekwencji przynosi uzdrowienie na poziomie psychoemocjonalnym oraz ciała fizycznego.

 

 

Źródło: www.magdawdowiak.com

More Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Most Viewed Posts