Artykuły
0

Mantra Aad Guray Namah opis

Mantra Aad Guray Namah

Fizycy kwantowi zgodni są co do tego, że wszystko jest energią, człowiek również. Dźwięk mantry o których piszę na moim blogu, to energia o wysokich wibracjach.

Jak ludzie odbieramy wszystko, co dzieje się wokół nas. Niestety robimy to zwykle zupełnie nieświadomie. Na to wszystko nakładają się myśli i emocje ludzi, którzy są wokół nas, oraz wszelkie przekazy telewizyjne, radiowe, internetowe, plotkarskie portale itd. Ile jest wiadomościach pozytywnych? Raczej niewiele. Reaktywni ludzie pełni są zazdrości, gniewu, żalu i wrogości. Niestety, taki jest nasz świat. Jesteśmy dosłownie zalani negatywną energią. Jeśli jesteśmy słabi energetycznie, chłoniemy to wszystko niczym gąbka. Aby wyrwać się z tego energetycznego „błota” pełnego agresji  i lęku, potrzebujemy dzisiaj bardzo silnych i skutecznych narzędzi. Taka właśnie jest wibracja tej mantry: zmienia naszą energię na lżejszą, pełną spokoju, miłości, zaufania.

Jeśli nie chcemy iść z tłumem, tonąć w mentalnym chaosie, jeśli chcemy słyszeć swój autentyczny, wewnętrzny głos i mieć siłę i odwagę, by za nim podążać, potrzebne są nam silne i skuteczne narzędzia.

Ta mantra otacza nas ochroną, pod każdym względem i w każdym aspekcie naszego życia. Jednocześnie przyciąga do nas pomocnych ludzi. Dzieje się to w niesamowity sposób który działa na zasadzie synchroniczności. Doświadczam tego od 10 lat, w cudowny sposób!

Ta mantra ochronna w języku angielskim nazwana jest Protection and Projection Mantra. Aad Guray Nameh jest mi szczególnie bliska. Jest wielka, potężna, silna i mocna, a jednocześnie dobra, łagodna i opiekuńcza. Otacza nas energią ochrony, ale jak sama nazwa wskazuje, nie tylko.

Czy energię można zobaczyć?

Każda żywa istota i każdy organizm otoczony jest aurą, która istnieje pomimo tego, że jej nie widzimy. Czujemy ją jednak. Kiedy? Na przykład wtedy, gdy obca osoba podchodzi do nas zbyt blisko. Mówimy wtedy, że przekracza naszą strefę komfortu. To jest właśnie nasza aura.

Nasza aura jest naszym subtelnym ciałem energetycznym, które tak jak inne ciała może być zdrowe i silne lub słabe, a nawet wręcz chore. Nasza aura pełni funkcję ochronną. Zdrowa i mocna powinna chronić nas niczym kokon przed wszelkimi negatywnymi energiami innych ludzi. Jeśli nasza aura jest zdrowa, silna i mocna, to złość, ocena czy krytyka innych ludzi nie niszczy nas. Gdy jest słaba, wtedy negatywna energia dociera wprost do naszego wnętrza. Osoby wrażliwe odczuwają to niemal jak ból np. brzucha. Ból jak najbardziej fizyczny. Czasem tak mocny, niczym kopnięcie. Większość osób nieświadomych nie rozumie i ignoruje to ważne znaki wysyłane przez nasze ciało.

Praktykując jogę, medytując czy śpiewając mantry stajemy się bardziej świadomi energii w nas i wokół nas, i możemy wzmocnić, a nawet uleczyć naszą aurę. Wtedy stajemy się naprawdę silni, trzymamy się swojego powołania i swojej drogi/misji życiowej, niezależnie od tego, co mówią lub myślą o nas inni ludzie. Wszelkie negatywne energie takie jak złość, zawiść czy zazdrość nie mogą tak łatwo zniszczyć naszego spokoju i szczęścia. Wzmacnianie naszej aury jest naprawdę bardzo, ale to bardzo ważne – dla naszego zdrowia emocjonalnego, psychicznego, ale również fizycznego. Wiemy przecież, że wszelkie energie przekładają się na funkcjonowanie naszych ciał i organów wewnętrznych. Jest to już zbadane naukowo.

Istnieje jeszcze inny wymiar tej mantry – chroni nas przez wypadkami lub niebezpiecznymi sytuacjami. Dlatego śpiewam ją zawsze w podróży. 🙂

Jak wcześniej wspomniałam, jest to również mantra „projection”. Tak więc pełni dwie funkcje – z jednej strony nas chroni, a z drugiej strony przyciąga do nas pozytywnych, pomocnych ludzi. To również jest bardzo ważne – ponieważ nie możemy istnieć bez siebie nawzajem. Mając negatywne myśli i nastawienie przyciągamy do siebie ludzi nadających na takich samych falach. Możemy jednak zmienić naszą energię (mantry czynią to doskonale, nawet na poziomie podświadomym) i przyciągać do siebie ludzi pozytywnych.

Jeśli jesteśmy skąpani w negatywnej energii, która oblepia nas jak magma, jak błoto, przyciągamy do siebie jeszcze więcej takiej energii. Mamy wtedy wrażenie, że tylko tacy ludzie i takie energie są obecne na tym świecie. A to nie jest prawda. Jednak tkwiąc w tak niskich energiach łatwo ulec wrażeniu, że dobro nie istnieje i jest naiwne. To również nie jest prawda. Dobro jest jak najbardziej realne, jest rzeczywiste i wcale nie jest naiwne. Po prostu osoba zaślepiona nie może go dostrzec. Ma wypaczony, zniekształcony obraz świata. Aby to uzdrowić i oczyścić bardzo pomocna jest mantra RA MA DA SA, którą opisałam tutaj. (…)

Reasumując:

Wibracja tej mantry otacza nasze ciało i pole energetyczne ochronnym światłem. Balansuje i otwiera nas na mądrość, która jest zawsze obecna – ale nie zawsze mamy do niej dostęp. Tracimy go wtedy, gdy ulegamy negatywnym energiom. Mantra ta otwiera czakrę serca i wysyła do wszechświata miłość – tworząc energię, która przyciąga do nas obfitość i dobrostan.

Śpiewana regularnie zapewnia magnetyczną osobowość i wielu niespodziewanych przyjaciół, oraz życzliwych, pomocnych ludzi. Rozwiewa nasze obawy, lęk i wątpliwości. Otwiera na duchowe przewodnictwo i zapewnia silną ochronę. Jest to prastara mantra, przekazywana przez joginów jak cenny skarb, z pokolenia na pokolenie.

Słowa i znaczenie mantry:

Ad Guray Nameh I bow to the Primal Wisdom.

Jugaad Guray Nameh I bow to the Wisdom through the Ages.

Sat Guray Nameh I bow to the True Wisdom.

Siri Guru Dayvay Nameh I bow to the great, unseen Wisdom.

Znaczenie:

Kłaniam się Jednej, Pierwotnej Mądrości,

Kłaniam się Mądrości Prawdziwej przez wieki.

Kłaniam się Prawdziwej Mądrości.

Kłaniam się wielkiej niewidzialnej Mądrości.

Wymowa:

Ad gure name

Dżugat gure name

Sat gure name

Siri guru deve name

 

Czas trwania: Zaczynamy od śpiewania przez 11 minut. Z biegiem czasu możemy przedłużyć ją do 31 minut.

Jak często można ją śpiewać?

Podobnie jak wszystkie inne mantry, najlepiej jest śpiewać ją codziennie przez 40 dni, przez 11 lub 31 minut. Najlepiej jest śpiewać ją w medytacji Ja zawsze śpiewam tę mantrę również podczas jazdy samochodem. Zapewnia dobrą i bezpieczną podróż!

 

 

Autor tekstu: Agnieszka Maciąg

Źródło: https://agnieszkamaciag.pl/

 

https://www.youtube.com/watch?v=9WhoWDtBJrw

More Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Most Viewed Posts